Kangakuduja meistriklass 16.-19. juuli

  • kangakudumise teooria
  • programmi Weavepoint õpe
  • algrakendus ja suurendatud sidus
  • suurendatud rakendustega kangaste kudumine
Kursusel osaleja õpib tundma kangakudumisprogrammi Weavepoint. Kursus annab oskused algrakenduse suurendamise kohta erinevateks sidusteks. Kursusel kasutame kiritelgesid ja vööraamiga dobby kangastelge ning õpime rakendamist ja suurendatud siduste kudumist.

Kursusele on oodatud eelneva kangakudumiskogemusega osalejad.

Koolituse pikkus kokku 30 tundi.

koolitus 290.-

+ Majutus (3 ööd) 29.- (hinna sees on voodipesu ja saunarätik)

+ Toitlustus (võimalik ka taimetoit ja eritoit) 70.-

Hinna sees on kudumismaterjalid, õppevihikud, saunaõhtu koos karastava suplusega tiigis, juhendamine kümnest kümneni ja mõnikord ka kauem.


Aadress:

Põhja-Pärnumaa Kirikumõisa küla Köstrimäe

Koolitus toimub Vändra Kirikumõisa hoones, mida ümbritsevad ligi 300 aasta vanused põlispuud. Siin on elanud oma noorusajal Johann Voldemar Jannsen ning Lydia Koidula aegseid metsistunud tikreid saab maitsta tänini. Allikavesi ja võimsad puuvõrad pakuvad suvel meeldivat jahutust ja varju.


Kontakt:

Eva-Liisa Kriis

iida@iida.ee

53467366

www.iida.ee

 (Registreerimine toimub kodulehe ja emaili kaudu)


IIDA Käsitöökool ja Kangakudumise Muuseum on tegutsenud kümme aastat. Muuseumi missiooniks on koguda, säilitada ja kanda edasi Eesti kangakudumise traditsioone ja ajalugu.

Eva-Liisa Kriis on oma tekstiilialase hariduse saanud Eesti Kunstiakadeemiast, kus ta ka praegu töötab. Samal ajal õpib ta Viljandi Kultuuriakadeemias pärandtehnoloogia magistrantuuris kirjutades uurimistööd oma muuseumis säilinud erilistest mustrikaartide ja mustrikettidega töötavatest kangastelgedest.